Srpen 2011

Dnešek

28. srpna 2011 v 19:16 | Lucka22 |  Deníček
Aby jste věděli,jsem strašně štastná.Dneska rodiče na 100 procent povolili,že si můžeme pořídit další zvířátko.Ani jsem nevěřila,že je to pravda.Sestra totiž asi před týdnem říkala,že by chtěla taky nějaké zvíře.A přesto že je o 3 roky starší než já (je jí 14) je nespolehlivá a rodiče to ví.Proto dovolili,že by jsme měli zvířátko společně.Jsem nadšená.Když jsem si pořídila Amynku,myslela jsem si,že žádné další zvíře rodiče nepovolí,protože říkali,že máme doma zvěřinec, a přitom mám jen andulky a křečka.Zvířátko budeme mít až na jaře,ale to nevadí.Asi umřu,než se dočkám,ale jsem ráda že aspon něco.Napíšu seznam zvířat o kterých jsme uvažovali.

Fretka-první co mě napadlo.Já je mám moc ráda a když sestra viděla jak si s ní Monča hraje,taky se jí zalíbila.Aůe rodiče hned zamítli.Je to něco jako pes a tím pádem prý moc velká povinnost.A je to moc drahá záležitost,¨což uznávám i já,nepatříme mezi nejbohatší..

potkan-také mě to hned napadlo,tyhle zvířátka miluju.Jenže sestře se nelíbí,prý je to humus,ten jejich ocas a rodiče byli s ní.Hlavně že lidi jsou nejkrásnější..

Králík nebo morčátko-obě zvířata jsou mazlivá.může se s nimi chodit ven,spát s tím. Ale také to není levná záležitost,a sestra už měla morče.Ona i rodiče říkali,že strašně smrdělo.Nedivím se, umím si představit tu její péči o něj.

Bylo jich ještě více,ale nakonec jsme se shodli na zemní veverce.Monči Barča bude mít mládátka na jaře,my si počkáme.K vánocům dostaneme se sestrou klec,a postupně jí vybavíme.Pak Monča říkala,že péče už drahá není.Papá to to stejné jako Amy,a sní toho asi taky tak stejně.Taky říkala,že když s epouští po pokoji,většina jich nekouše nábytek.Navíc je to hravé zvířátko a sestra se ráda chlubí.Už vidím jak to bude všem vyprávět.Jenom doufám,že nebude veverku obtěžovat těmi svými spolužáy a kamarády.

Jinak dneska se pro mě Monča s Beníkem stavila, jestli nebudeme společně s Meysi na procházku.S radostí jsem přijmula.šli jsme na louku kde se oba vyblbli.Lesem jsme šl idomů.Chtěla jsem Meysi přivázat,ale beník byl puštěný tak jsem jí taky nechala,je šikovná a na zavolání už přijde.Ale stalo se to,co jsem nečekala.Nějací debilní kluci jeli kolem na motorkách.Málem přejeli beník ale Monča ho zavolala a naštětsí se nic mu nestalo.Jsou to debilové,plaší lesní zvířátka a..Meysi.Utekla do lesa.Je to útulkáč a takovíhle věcí se strašně bojí.Utekla někam do lesa a na zavolání nereagovala.Najednou se ben někam rozběhl a my za ním.Doběhl k Meysi.Krčila se pod větvemi,knučela a strachyse třásla.Nakonec jsme ji trochu uklidnili a šli domů.Celou cestu byla nervozní,teď leží vedle beníka a je snad v pořádku

Tak vám píšu..

10. srpna 2011 v 22:51 | Lucka |  Deníček
Jsme hrozná, já vím.Skoro vůbec sem nepíšu ani neobíhám,ale ono je to těžký když máme doma jen jeden počítač na kterým tatka pořád pracuje.Teď jsem u Monči. Spím tu.Je to tu super,s Mončou a jejími zvířátky je sranda.Dneska jsme si hráli s Barčou (veverkou).je úžasná.Hraje si vždycky s Mončou na schovku.Vždycky se Monči někam schová,čeká až s ek ní přiblíží a pak uteče.Dneska se schovala pod moje pyžamu a pořád se koukala na monču,jenže já jsem s ek ní blížila zezadu a když jsem na ní šáhla chudák se lehla a uskočila metr daleko.Po 3 vteřinách byla ale zase vpohodě a vesele si s námi hrála dál.Spím tu dneska 2. den a zítra jdu domů.Vždycky večer si vezmem do postele nějaké jídlo a povídáme si.Monča je opravdu moje nejlepší kamarádka a zážitky s ní jsou super Usmívající se.

Ami je úžasná. Má dlouho srst kterou musíme střihat.Pořád s ní chodím ven na trávu a bru jí na louku.Včera přiběhl jeden lovecký pes a chtěl Aminku kousnout,naštěstí jsem jí ubránila.Koupila jsem jí novou přepravku a teď s ní můžu chodit kamkoli.Jezdím s ní i k babičce.To jsem nikdy s anduláčky nemohla..
Když jsme u anduláčků,tak ti se mají super.Plánujeme to, že s Mončou ty svoje andulky dohromady pustíme,myslíme si že se snesou.
Meysi chodí s emnou teď na agility,zatím se jen učí ale hrozně jí to baví,takže budeme pokračovat.