Březen 2011

Meisy je po kastraci

27. března 2011 v 13:46 | Lucka22 |  Deníček
Net nám totálně zkolaboval. Takže zase píšu od Monisky.No ale co jsem vám chtěla říct je,že Meisy má za sebou kastraci. Chudinka moje malá byla ten den po kastraci taková mátožná,unavená a moc nechtěla jíst a pít tak jsme jí to museli nutit.Ale jsem ráda že jsme ji nechali vykastrovat.Mohu ji pouštět k ostatním psům i když hárá a nemusím se bát že budou štěňata.A když si Meisy vyhraje s kamarády tak je pak i klidnější.Taky jsme kvůli hárání nemohli chodit na cvičák,protože ostatní psi pak nespolupracovali.A my potřebujeme chodit na cvičák co nejvíce,aby jsme pak mohli chodit na agility které by Meisy alespoň trochu unavilo a nezlobila by tolik,i když teď dělala velké pokroky.Problém je že když vidí jiné zvíře tak za ním hned běží.Jednou mi takhle utekla do lesa a hledali jsme jí asi hodinu.
Anduláčky dávám když je hezky za okno,hrozně se jim líbí koukat ven.Vždycky roztomile natáčí hlavičku a povídají si s ostatními ptáčky.Jednou k nám přilétl kos,přímo ke kleci,ale když nás uviděl tak hned odletěl.
Tak pa, já jdu oběhnout SBénka.

Omlouvám se

12. března 2011 v 13:44 | Lucka22 |  Deníček
Omlouvám se že sem nechodím ale nijak není čas.Snažím se hodně věnovat Meis aby se sklidnila a byl z ní šťastný vyrovnaný pes.To už se mi celkem vede.Už tolik netahá na vodítku a chodíme spolu na hodně dlouhé procházky s ostatními pejsky aby se pořádně vyřádila.Už to má úspěch,v domě není tak divoká.Hlavně nepovolit.Krásně zvládá sedni,lehni a celkem jí už jdou i povely zůstaň,dej pac,štěkni,neštěkej,neskákej.A už jí mohu více pouštět z vodítka,protože si hraje s ostatními psy a behá za nimi místo toho aby běhala za cizími lidmi,kočkami apod.je to moje šikovná holčička,mám jí moc ráda.
Ale asi půjde na kastraci.Štěňata mít nikdy nebude,štěňata by měli mít jen vyrovnané psí povahy,poslušné apod. a přiznejme si,Meisy není ideální pes na to aby měla štěňata,i když pro mě bude vždycky ta nejlepší.
Co se týče anduláčků,Billi už je uplně stejně ochočený jako Vilík.A Vilíkumí mluvit,fakt!Umí říct:
Ahoj,tady Vilík
Vítej
Tak zase příště
Dej mi zrní
Vilík!Vilík!

Anduláčci jsou taky moji miláčkové,miluju je.