Únor 2011

Život Meisy

19. února 2011 v 16:45 | Lucka |  Babičky bígl
Nikdo neví kde se Meisy narodila.Pravděpodobně se dostala do rodiny která zjistila že pes pro ně není to pravé a vyhodili ji ještě jako malé štěňátko.Bylo naštěstí léto takže Meisy neumrzla.Ale takové malinké štěňátko se v přírodě nemohlo uživit.Nějaký dobromyslný člověk malé štěně vzal k sobě domů když ho náhodou našel umírat.Mělo spoustu ran a bylo vyhladovělé.Doma mu dal jíst a zaplatil veterináře.Ale bydlel někde vy paneláku kde se nesměli chovat zvířata proto musel malé štěně dát do útulku (ne blízko nás ale na druhém konci republiky).Ubíhali měsíce a malá fenka pojmenovaná jménem Meisy rostla.Nikdo o ní neměl zájem.Ale shodou okolností jel kolem mladý člověk jehož matka měla narozeniny a nedavno ji umřela čivava.kamarádská povaha a atraktivní vzhled rozhodl o tom,že malou-velkou Meisy adoptuje a předá ji své matce.Ale čivava a bígl je velký rozdíl a tak chudák Meisy skončila v malé koupelně s minimálními procházkami.
Z důvodu nudy totiž všechno v bytě ničila a venku za sebou táhla svou paní.Meisy začala štěkat, výt a naprosto zničila celou koupelnu.
Moje babičky,skoro sousedka té paní ji nabídla,že si Meisy vezme.Má totiž hodně času a dříve měla také bígla.Může si s ní celý den hrát.A tak je teď Meisy u nás.je pravda že má hodně energie,už spoustu věcí zničila, zlobí ale pracujeme na její výchově a máme jí moc rádi.
luckalucinka22.blog.cz

Omlouvám se

18. února 2011 v 18:04 | Lucka |  Deníček
Chci se omluvit za mou dlouhou neaktivitu.Ale vypadává nám net.Nejdříve nám vůbec nešel, takže to taťka pokoušel opravit,ale ještě víc to rozbil.A i on už přiznal, že potřebujeme opraváře. Jenže on nám to moc neopravil,protože net pořád vypadává.Na blogy svích SB jsem chodila, vážně,ale vždy když jsem dala Komentovat tak mi to vypadlo.Stejně tak jako když jsem zmáčkla Zveřejnit potom co jsem napsala nový článek.Jinak to vypadává asi každou čtvrthodinu.Teď jsem u Monči (Monisky) takže vám můžu napsat.Taky vám napíšu něco se života zvířecích přátel.

Meisy se opravdu lepší.Už dokonce umí chodit u nohy.Sice trochu neohrabaně, ale i to je pokrok. Přednastavím vám o ni článek,měla těžký život,takže se nedivím že je neukázněná.Vždycky když je hezky tak vyrazíme s Mončou a jejím Beníkem na dlouhou procházku a ti dva spolu pořád skotačí, tak pak Meis večer nedělá neplechy. Ale teď je to komplikovanější protože Monča má (samozřejmě proti své vůli) Beníka u babičky.
Anduláčci se mají skvěle.Billík už je naprosto ochočený,mazlí se stejně jako Vilík.Jsem za to moc ráda.
A toho křečka budu asi fakt mít.Jsem si tím téměř jista.Mamka s taťkou ke mě včera přišli a vyjmenovali mi:

Budeš dávat pozor, aby křeček neutíkal.Někdy se to může stát,ale ne často.
Vemeš si ho jen od Monči,protože od ní ti křečci nekoušou.
Budeš si pro něj taky něco platit.
A taky ještě něco,ale o ni řekli,že to budu dělat,ne KDYBYCH MĚLA KŘEČKA jak to oni často říkají.Já jsem hrozně ráda.